A është Mihrija shtatëzënë?!

By

Sot portalet vendore publikuan lajmin se këngëtarja Mihrije Braha është shtëtëzënë dhe se familja e saj po shtohet me një tjetër antar.

Mirëpo, pas jehonës që mori ky lajm Prive kontaktoi me protagonisten në fjalë.

Mihrije Braha përmes telefonit sqaroi lajmin duke thënë që nuk ka asgjë të vërtetë në këtë aspekt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm