Stresi ia thotë në sy Melisës: Ty të pëlqen Blasta

By

Stresi ia ka thënë në sy Melisës se asaj i pëlqen Blasta.

Këtë e tha reperi, pasi këngëtarja nga Shqipëria ia kërkoi një mendim atij.

Në diskutimin e tyre ishte pjesë edhe Blasta.

Për më shumë klikoni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm