Kush është i dashuri misterioz i Adelina Tahirit?!

By

Ka tash e një kohë që këngëtarja Adelina Tahiri është vënë në fokus të medias me jetën luksoze.

Pasi ka ndërprerë koncertet dhe i ka rralluar koncertet, Tahiri i është dedikuar pushimeve të shtrenjta, jetës luksoze dhe blerjeve të panumërta.

Kjo ka ngritur dilema mbi faktin se kush ia financon këto pushime?!

Me gjithë bazën ekonomike familjare, gojët e liga nuk janë ndalur për të tërhequr paralele mbi atë që fshihet pas!

E për të parën herë, këngëtarja ka zbuluar në Top Channel detaje nga jeta private duke pranuar se e ka gjetur princin të cilin nuk planifikon ta zbulojë.

Djaloshi duhet të jetë i huaj për faktin se frëngjishtja është gjuha me të cilën komunikon, nëse e ka me të vërtetë e jo për t’i humbur gjurmët.

Pak nga pak, edhe misteri mbi Adelina Tahirin po zbulohet… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm