Stresi e quan ‘Legjendë’ ish-Kryeministrin e Shqipërisë dhe ja pse

By

Reperi nga Shqipëria Stresi, e ka quajtur ‘Legjendë’ ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha.

Kjo pasi Berisha feston sot ditëlindjen e tij të 74-të.

Stresi vendosi ta postojë një fotografi në llogarinë e tij në Instagram mbi të cilën shkroi: ‘Urime ditëlindja legjendë’.

Kjo nuk është e parë që reperi e uron ish-kryeministrin madje nuk ka nguruar të shkruajë shpesh fjalë të mira për të edhe në ditë të tjera.

Në anën tjetër, Stresi publikoi dje këngën dedikuar nënës me të cilin është konkurrentë në festivalin Kënga Magjike 2018./Prive.al

Artikuj të ngjashëm