A është Mbresa e varur nga seksi? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë iu përgjigj artistja e re me emrin Mbresa.

Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave.

Kush e nervozon, a ka foto të nxehta në telefon, kur del kënga e re, kush e lumturon dhe a është e varur nga seksi?

Këto por edhe përgjigje të tjera i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm