STRESI E ERIK LLOSHI SJELLIN SONTE KËNGËN E RE

By

Reperi Stresi sonte do të lançojë këngën e tij më të re të titulluar “Nuk jam i asaj” në bashkëpunim me Erik Lloshin.

Videoklipi është realizuar nga Max Production dhe përmban skena me ritme verore.

Për publikun kënga e punuar tek Kledi Bahiti do të jetë gati në ora 19.

Ky projekt pason këngët si ‘Ki me bo’ dhe ‘Ta paloj’ që Stresi i solli gjatë këtij viti kurse për Erik Lloshin i cili njihet më së miri me duetin e dikurshëm me Mariza Ikonomin, ky krijim është i pari për këtë vit. /Prive.al/

View this post on Instagram

Sot Premier ne 19:00 out Sjam i Asaj Stay Tuned

A post shared by STRESI (@stresi) on

Artikuj të ngjashëm