Martohet ish-aktorja e njohur e ‘O sa mirë’?

By

Me paraqitjen e saj në serialin e njohur ‘O sa mirë’, ajo u bë shpejt një prej aktoreve më të preferuara shqiptare.

Por, aventura e Ema Ukës në seial mbaroi pas disa sezonesh dhe aktorja i mungon ekranit tash e një kohë.

Kjo për faktin sepse Ema është zhvendosur nga Kosova përtej oqeanit, duke u shkëputur nga të gjitha angazhimet e saj në vendin e origjinës.

Ditën e sotme, Ema ka befasuar me një fotografi me fustan të bardhë nga Manhattan.

Nuk dihet nëse Uka ka kurorëzuar dashurinë ajo fotoja është shkrepur thjesht nga një set profesional.

Mbetet të shihet e vërteta e fotos. /Prive.al

View this post on Instagram

💗

A post shared by Ema Uka (@emauka) on

Artikuj të ngjashëm