KOBRA I SHPËTON AKSIDENTIT NË GJAKOVË

By

Njihet nga të gjithë me këngët si “Fatin e kom me vete” e “Kolonat”.

Kobra aka Helmusi ka performuar dy ditë më parë në një klub në Gjakovë.

Mirëpo pas koncertit Sadik Gjokaj është përfshirë në një aksident komunikacioni i cili fatmirësisht ka kaluar me dëme të lehta.

Lajmi është konfirmuar në faqen e tij zyrtare ku është bërë me dije se reperi është mirë me shëndet dhe nuk ka asgjë serioze.

Mes të tjerash janë falenderuar fansat e shumtë të Shqipeve të Përgjakta për interesimin e tyre në lidhje me rastin.

Ndryshe, Kobra gjatë koncertit në Gjakovë u pa në shoqërinë edhe të MC Kreshës. /Prive.al/

Screenshots_2015-08-14-23-00-58

Artikuj të ngjashëm