E vërejtët këtë detaj? Bleona Qereti pa sutjena në emision televiziv

By

Këngëtarja Bleona Qereti, javën që lamë pas ishte e ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës.

Me Alaudin Hamitin në Intervistë, ajo ka rrëfyer disa gjëra nga jeta personale, ka treguar planet e së ardhmes dhe pse ende nuk është martuar.

Megjithatë, pavarësisht të gjithave që tha, një detaj na iku paksa.

Këngëtarja kishte zgjedhur të vishte një fustan tejet elegant me një krah, dhe goxha transparent. Por, sutjena s’kishte veshur fare dhe gjoksi i vërehej krejtësisht lehtë.

Por fundja, kjo është Bleona… Një shpirt i lirë.

Artikuj të ngjashëm