Ja sa është rritur vajza e Nysret dhe Merita Muqiqit (FOTO)

By

Bashkë kanë konsoliduar ‘kështjellën’ e dashurisë për vite të tëra të cilës ia ka lakmi secili.

Nysret dhe Merita Muqiqi si fryt të dashurisë kanë tre fëmijë. Përderisa me Albatrin jemi më familjar shkaku edhe i sukseseve në karrierë, Albiona dhe motra e saj e vogël janë më pak të ekspozuara në media.

E pikërisht këtë të fundit, Albatriti e ka shfaqur dje në rrjetin social Snapchat duke treguar se sa shumë vlen për të.

‘Jeta jem plot stil. Motra e vogël’ – ka shkruar këngëtari në imazhin e shpërndarë.

Nuk dihet nëse edhe e vogla e familjes ka pretendime për karrierë muzikore. Kjo mbetet të dëshmohet nga koha. /PRive.al/

received_10209353224257666

Artikuj të ngjashëm