Stresi flet për statusin e tij: Single apo në lidhje?!

By

Reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi, jo pak herë ka ditur të jetë temë kryesore e ditës mu për shkak të raporteve të tij me femra.

Edhe pse asnjëhere pa u zbuluar artisti ka ngritur shumë dilema përmes disa fotografie tek të cilat zbulonte mesazhet intime mes tij dhe një femre.

Por e gjitha kjo duket se tashmë është një e kaluar.

Kjo pasi reperi në fotografinë e fundit ku shihet në ‘Fitness’ ka treguar se kur je single të kap budallalliku duke u fokusuar më tepër në veteveten se sa në gjininë e kundërt. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm