Remzije Osmani prezanton shtëpinë!

By

Është ndër këngëtaret më të famshme të muzikës popullore.

Meqenëse që një kohë të gjatë këndon si “Bilbil i Myshtishtit”, ajo po ashtu gëzon pasuri dhe standard të mirë të jetës.

Këtë Remzije Osmani e ka dëshmuar edhe përmes një videoje ku prezanton oborrin e shtëpisë së saj të rregulluar bukur dhe me shumë shije.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar pamje nga oborri i saj, duke shfaqur një atmosferë pranverore teksa po e shijonte ditën.

]

 

Artikuj të ngjashëm