Lindita në tregun amerikan (Video)

By

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi e cila tani e tuje do të njihet si Lindita ka publikuar projektin e saj të parë për tregun amerikan.

Cold Ëorld ka disa muaj që është duke u punuar dhe tani ka marrë dritën jeshile për publikim.

Sot në YouTube është lançuar klipi i cili është duke u mbështetur nga publiku shqiptar./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=h7fnE2tG2dg

Artikuj të ngjashëm