Stine nuk e goditi Florin?!

By

Një ndër lajmet më të komentuara nga mbrëmja e së shtunës është sherri mes Stines dhe Flori Mumajesit.

U tha se Stine ka goditur me gotë në ballë kantautorin duke e gjakosur por para pak minutash News24 ka publikuar dëshminë e Ernestit.

Stine për forcat e rendit të Shqipërisë ka thënë se Mumajesi është vetëplagosur dhe nuk e ka goditur ai.

Duka do të lihet i lirë pasi të merret në pyetje.

Artikuj të ngjashëm