Dafina Zeqiri kapet me komentuesin: Ai e ofendon, kjo ia kthen në të njëjtën monedhë! (FOTO)

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri, nuk i duron aspak ofendimet në adresë të saj, madje as ato nga komentuesit e rëndomtë.

Zeqiri në Tëitter ka replikuar me një komentues, i cili fillimisht e ka ofenduar rëndë Dafinën.

Por ajo nuk ka ndenjur duarkryq dhe e ka kthyer ofendimin në të njëjtën mënyrë, duke e sharë me fjalë banale komentuesin e lartpërmendur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm