Zbulohet kur do të lansohet bashkëpunimi mes Genta Ismajlit dhe Feros

By

Një nga bashkëpunimet më të pa imagjinuara në industrinë tonë, po vjen dhe është ai mes Feros dhe Genta Ismajlit.

Dyshja ka ditë që e kanë paralajmëruar këngën e re, të cilën e sjellin të vizualizuar edhe me videoklip.

Përmes një videoje, Fero së fundi bëri të ditur se kënga e tij e re, në bashkëpunim me Gentën do të lansohet të shtunën.

“Po du me ju paralajmëru krejtve që të shtunën, unë dhe Genta Ismajli do e djegim atje”, thotë ai. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm