Graniti dhe Leonita zbulojnë portretin e më të voglës së tyre

By

Një muaj më parë, Leonita dhe Granit Xhaka u bënë prindër për herë të parë.

Si fryt i dashurisë shumëvjeçare, në jetë erdhi vajza e çiftit, Ayana.

View this post on Instagram

Happy 1 month my Angel 👼🏻 Mommy and Daddy Love you ❤️ @leonita.x

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Përderisa ata kanë postuar foto të vajzës ne asnjëherë nuk kemi pasur një pamje të plotë të vogëlushes së ëmbël.

Sot Leonita postoi një foto ku ne mund të vërejmë qartë tiparet e lezetshme të vogëlushes. /Prive.al

View this post on Instagram

Our Babyangel❤️ @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

 

Artikuj të ngjashëm