Sot Liberta Spahiu ‘hapë letrat’ para jush

By

Prezantuesja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu ka paralajmëruar një vlog të radhës.

Ajo ndau një video të shkurtër në Instagram për t’i njoftuar të gjithë ndjekësit e saj se shumë shpejtë do të publikohet vlogu që flet për të ardhmen. Dhe koha erdhi, sonte në ora 18:00.

A do të rikthehet koronavirusi, çfarë do të ndodhë me politikën në Kosovë dhe cili është fati i Libertës.

Të gjitha këto do t’i kuptoni me anë të letrave tarot.

“A do te rikthehet CoronaVirusi? Cfare do te ndodh me politiken ne Kosove?! Cfare fati parashihet ta kem UNE🤔#LIBERTÉ is back… Nje vlog per te mos u humbur… Sa prej jush keni deshire me dite se cfare do ndodhe me fatin tuaj ne nje te ardhme te afert? Sa ju besoni letrave tarot 🃏!#?!? Se shpejti do te keni rast te ndiqni dy miq te mi qe do na shpalosin shume gjera interesante!”, ka shkruar moderatorja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm