Gruaja e Dr. Dre kërkon divorcin pas 25 vjetësh

By

Pas 24 vjetësh martesë, Dre Dre dhe gruaja e tij po shkojnë drejt divorcit.

Siç u raportua për herë të parë nga TMZ dhe konfirmuar nga People, Nicole Young paraqiti dokumentet për divorc të hënën në Gjykatën e Lartë të Los Angeles County nga Dr. Dre, emri skenik i Andre Romelle Young, pas 24 martese.

Përfaqësuesit e reperit, nuk kanë pranuar të komentojnë për rastin. /Prive.al

Dr. Dre and Nicole Young are divorcing after 24 years of marriage ...

Artikuj të ngjashëm