Martohet reperi i njohur (FOTO)

By

Reperi i njohur i ka dhënë fund beqarisë…

Chance the Rapper tashmë është një burrë i martuar.

Artisti me bazë në Çikago u kurorëzua me të dashurën e tij Kirsten Corley, të shtunën në Kaliforni.

Çifti u zotua para 150 vetave duke përfshirë miqtë e familjes së famshme, Kim Kardashian, Kanye West dhe Dave Chappelle.

View this post on Instagram

The Bennetts

A post shared by Chance The Rapper Owbum (@chancetherapper) on

Artikuj të ngjashëm