Çka ka të re në jetën private të Leonora Poloskës ?!

By

Pothuajse asnjëherë nuk është përfolur për lidhje të mundshme.

Këngëtarja Leonora Poloska ka qenë tejet e rezervuar në këtë pjesë duke shfaqur vetëm anëtarët e familjes së saj dhe asnjëherë personin që i vodhi zemrën.

Por në këtë ditë të parë të 2016-tës, ajo ka vendosur të tregojë pak nga jeta private. Në Facebook, Leonora ka ndërruar statusin e saj nga beqare, në lidhje.

Megjithëse nuk e ka zbuluar personin, një ‘gajle’ i është hequr shumë personave që brengoseshin se bukuroshja mbeti pa u martuar.

I urojmë të gjitha të mirat Leonorës dhe partnerit të saj, momentalisht misterioz. /Prive.al/

image-87d622ca171b8e78f2984a0eb63d831e4e4db8c9dc2ccf70d39ec7e14a5a1be9-V-1

Artikuj të ngjashëm