Sonte në Prive: Ja çfarë material ju presin (VIDEO)

By

Në edicionin e kësaj të shtune në Prive në ora 19:00 me Liberta Spahiun do të ndiqni:

Reperi Bimbimma publikon librin e parë të tij “Po E Zi”.

Pse Flaka Krelani vendosi të shfaqej seksi si asnjëherë më parë në videoklipin e saj të ri?

Intervistë me reperin Da Ghost dhe Albatrit Muqiqi kësaj radhe ja qet pikën në rubrikën “Qitja pikën”.

Prive kësaj here sjell edhe prapaskenat e festivalit të muzikës elektronike “UNUM”.

Ndiqeni në Klan Kosova këtë të shtunë e po ashtu, edhe live në kanalin zyrtar të Prive në Youtube. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm