Irma Libohova zgjohet nga tërmeti

By

Teksa karantina vazhdon, pothuajse në baza ditore në Shqipëri regjistrohen tërmete të lehta të magnitudës rreth 3 në Richter.

I fundit që u ndje ishte mbrëmë pas mesnate që duket ta ketë zgjuar nga gjumi edhe një prej këngëtareve të mirënjohura shqiptare.

Irma Libova, e shqetësuar ka postuar natën vonë magnitudën dhe epiqendrën e lëkundjes sizmike duke treguar se është zgjuar nga ky tërmet.

 

View this post on Instagram

 

Shpi.. 🎤🎧🎶🎥Shihemi të dielën në “Top channel”🥰

A post shared by Irma Libohova (@ilibohova) on

S’na mbetet gjë tjetër pos të shpresojmë që mbaron me kaq dhe ky stres shtesë nga mos-stabilizimi i tokës të mos përsëritet./ Prive.al

Artikuj të ngjashëm