Nicki Minaj dëgjoi Taynën dhe gjejeni pak reagimin e saj!

By

Reperja e njohur botërore Nicki Minaj, ka lënë një koment poshtë një videoje të artistes shqiptare, Tayna.

View this post on Instagram

A post shared by Tayna (@tayna)

Tayna i ka rënë në sy Nickit në një video të hedhur nga fansat e saj.

Në të, Tayna dëgjohet teksa këndon një këngë të reperes me famë ndërkombëtare. Kaq ka mjaftuar që Minaj të komentojë me një emojin e syve me zemra.

Tayna sigurisht e ka rishpërndarë komentin në InstaStory si një moment krenarie që i ra në sy një ylli botëror si Nicki Minaj.

Artikuj të ngjashëm