Çka mund të ndiqni këtë të Shtunë në Prive ?!

By

Kjo javë në Prive vjen me përplot materiale. Nora Istrefi që sapo u rikthye në skenë me këngën ‘Sa t’kom dasht’ flet për projektin dhe jo vetëm.

Kur do e bëj debutimin në muzikë Vildane Zeneli, për të cilën pak kohë më parë e kuptuam se do sjell duet me Will.i.am ?!

Kujt ia dedikon suksesin Fatos Kryeziu ?!

Sinan Hoxha flet për jetën pas martesës. A i ka sjellë ndryshime në jetën private martesa ?! A presin ai dhe Andrra vajzë apo djalë ?!

Gratë harrojnë brengat. Festojnë me Teuta Selimin, Shyhrete Behlulin dhe Afrim Muqiqin.

Kush po sjell bashkëpunim ?! Kush po hyn në industrinë muzikore ?!

Prive, e Shtunë ora 19:00

Artikuj të ngjashëm