SONDAZH: Kush duhet ta fitojë sonte Festivalin e Këngës?

By

Sonte edicioni i 58-të i Festivalit të Këngës merr epilog në një finale që pritet e komentohet për shkak të artistëve që synojnë vendin e parë.

Teksa emri i fituesit kryesisht lakohet mes Arilenës dhe Elvanës, ne kemi hapur një sondazh përmes të cilit synojmë të pasqyrojmë vullnetin e publikut mbi artistin që e meriton fitoren më së shumti.

Kush duhet të na përfaqësojë në ‘Eurovision’ vitin e ardhshëm?

Votoni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm