SONDAZH: ELVANA MPOSHT NOREN

By

Gjatë gjithë javës keni mundur të votoni për veshjen e njëjtë të këngëtareve Nora Istrefi dhe Elvana Gjata.

Rezultatet janë në favor të Elvanës pasiqë kombinimi i saj ka marrë dhjetëra vota më shumë.

Gjatë kohës që votimi ishte i hapur këngëtaret ishin shumë afër njëra tjetrës.

Nga sot në sondazhin e Prive.al mund të votoni për Bleona Qeretin dhe Alketa Vejsiun të cilat diferencë kanë vetëm ngjyrën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm