Ja pse Meghan Markle u paralajmërua të mos martohej me Princin Harry

By

Princi Harry dhe Meghan Markle po hapen për ditët e mira dhe të këqija të jetës mbretërore në një dokumentar emocional të ri që u transmetua mbrëmë në Mbretërinë e Bashkuar.

 

Dokumentari, i cili ndjek çiftin gjatë gjithë turneut të tyre dhjetëditor në Afrikë, del në shqyrtimin intensiv të mediave me të cilat përballet çifti dhe si ballafaqohet çifti me këto presione.

Image result for meghan markle and prince harry wedding

Në një intervistë me reporterin Tom Bradby, i cili e ka njohur dukëshën për vite me rradhë, Meghan Markle zbulon se ajo ishte paralajmëruar të mos martohej me Princin Harry nga miqtë e saj britanikë, të cilët kishin frikë se “tabloidët britanikë do të shkatërronin jetën e saj”.

Image result for meghan markle and prince harry wedding

“Unë nuk mendoj se dikush mund ta kuptojë këtë, por me gjithë ndershmëri, nuk kam pasur ide – e cila ndoshta duket e vështirë për tu kuptuar këtu”, por kur takova për herë të parë burrin tim, miqtë e mi ishin vërtet të lumtur sepse isha aq i lumtur,

por miqtë e mi britanikë më thanë: ‘Jam i sigurt që ai është i shkëlqyeshëm, por nuk duhet ta bësh atë, sepse tabloidët britanikë do të shkatërrojnë jetën tënde,’ “, tha Meghan para Bradby.

 

Sipas raportimeve, çifti planifikon të ndalojë detyrat e tyre mbretërore dhe të marrë një pushim prej gjashtë javësh në Shtetet e Bashkuara, ku fëmija Archie do të kalojë festën e falenderimeve me gjyshen Doria Ragland në Los Angeles.

 

Burimi: Aol.com

Artikuj të ngjashëm