Flet Laureta, modelja e përfolur si shkaktare e ‘krizës’ mes Norës dhe Robertit!

By

Modelja Laureta Maqedonci kohëve të fundit u përfol shumë në portalet e ndryshme të vendit.

U tha se ajo është shkaktarja e krizës së supozuar mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës.

Deri tani, ajo ka qëndruar e heshtur por sot ka vendosur që përmes një reagimi të ashpër të përgenjeshtrojë raportimet që qarkulluan.

Ndryshe, bukuroshja ka qenë për një kohë në lidhje me të dashurin e dikurshëm të Dafina Zeqirit, Krenarin. /PRIVE.AL/

laureta

Artikuj të ngjashëm