S’ndalen duetet, sapo u zbulua edhe një bombë (VIDEO)

By

Vera do jetë shumë e nxehtë.

Duete do ketë shumë, dhe një bombë sapo u zbulua.

Xhensila Myrtezaj dhe Noizy kanë paralajmëruar që një bashkëpunim po vjen së shpejti madje thanë se kjo këngë do na shoqërojë gjithë verën.

Nuk ka ende datë publikimi, por numërimi prapa le të nisë tani./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm