Rozana Radi bën ndryshimin e madh, “Bye, bye bionde” dhe bëhet brune

By

Një kohë të gjatë na janë mësuar sytë ta shohim Rozana Radin si një bionde dhe prapa kësaj ngjyre flokësh, ajo qëndroi stoike.

Këngëtarja e famshme, gjithmonë ka parapëlqyer të ketë ngjyrë të çelur të flokëve të saj mirëpo së fundmi ka ndërruar mendje.

Ajo i është rikthyer origjinës, duke u shndërruar në një brune shumë natyrale.

Radi e cila po udhëheq një dyqan fustanesh përveç muzikës që bën, ka vendosur që t’i mbajë flokët më të errëta tash e tutje dhe këtë e pamë përmes videove e fotografive në Instagramin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm