Skerdi zbulon pak nga emri i djalit (VIDEO)

By

Mysafir i veçantë i Adelina Ismailit në emisionin NIN në Klan Kosova, ishte Skerdi – artisti me të cilin këngëtarja solli një version ndryshe të “Amanetit”.

Këngëtari nga Shqipëria foli për shumë gjëra por në fokus padyshim se ishte djali i tij i cili së shpejti vjen në jetë.

Përmes kësaj interviste, Skerdi zbuloi pak nga emri i djalit dhe përveç kësaj foli edhe për karrierën e tij.

Të gjitha I kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm