Skerdi nuk ndalet, projekti i radhës sërish bashkëpunim (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, Skerdi ka publikuar këngën e tij me titull “Tradhtare 2”.

Artisti lëshoi këtë këngë disa muaj pasi e kishte paralajmëruar dhe pasoi “Gabime” me Labinot Tahirin.

Por, Skerdi nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ai së shpejti sjellë një tjetër duet me një mashkull emrin e të cilit nuk e ka bërë të ditur.

Megjithatë, derisa jemi ‘të izoluar’ për shkak të koronavirusit në mënyrë që të mos rrezikojmë veten dhe të tjerët, vazhdoni dëgjoni këngët e tij të fundit deri në njoftimin e radhës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm