Justin Bieber po bëhet baba?

By

Hailey Bieber ka reaguar ndaj spekulimeve se është shtatzënë dhe po pret një fëmijë me burrin e saj Justin Bieber.

Thashethemet filluan pas publikimit të një fotografie ku Hailey shihet duke shëtitur në Miami teksa mban dorën mbi barkun e saj.

“Interneti është qesharak. Jo, nuk jam shtatzënë, thjesht e dua ushqimin”, shkroi Hailey në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që fansat kanë aluduar që Hailey është shtatzënë.

Megjithatë, deri sot, ajo dhe Justin ende nuk kanë vendosur të bëhen prindër.

View this post on Instagram

thankful for the love of my life

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Artikuj të ngjashëm