Pritjes po i vjen fundi: Adelina Tahiri gati të bëhet nënë

By

Vetëm edhe pak, fare pak kohë ka mbetur që nga momenti kur këngëtarja Adelina Tahiri, ta mbajë për herë të parë në krahë djalin e saj.

Tahiri që u martua në fillim të këtij viti, po pret t’i vijë në jetë një djalë dhe ka mbetur pak kohë që nga ai moment.

Këtë e ka thënë edhe vet Tahiri, që në profilin e saj në Instagram ka publikuar një fotografi me barkun e rrumbullakosur, ku shkruan se “97%” e pritjes ka marrë fund.

Megjithatë, ajo s’e ka thënë se kur do të lind e nëse lindja do jetë normale apo me operacion cezarian.

Por sigurisht, ajo do i njoftojë fansat e saj në momentin që do të bëhet mama! /Prive.al

View this post on Instagram

Loading 97% …. ❤️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Artikuj të ngjashëm