Publikohet “Honey” nga NRG Band (VIDEO)

By

Pas “Ani mori nuse”, NRG Band në krye me Besnik Qakën erdhën me “Honey”.

Kënga e paralajmëruar javë më parë tashmë është publikuar dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Muzikën e ka bërë Besniku ndërkaq tekstin Muma bashkë me këngëtarin.

Ky projekt u publikua sot në ditën e të dashuruarve./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm