Skerdi dhe Mandi Nishtulla zbulojnë surprizën e përbashkët

By

Skerdi është bërë bashkë me Mandi Nishtullën për një surprizë.

Ata kanë zbuluar se përveç “Cigares” e cila u bë virale në TikTok, po sjellin bashkë një këngë tjetër.

Sipas një postimi që e ka publikuar Skerdi në Instagram, projekti muzikor quhet “Çokollata”.

Xhirimet e videoklipit realizohen sot dhe ne mezi po presim ta dëgjojmë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm