Djali i Skerdit bëhet me Instagram (FOTO)

By

Skerdi ka vendosur t’i hapë një llogari në Instagram, djalit të tij Roit.

Ai e ndau imazhin e tij të parë në këtë rrjet social, duke ju bërë thirrje fansave të tij ta ndjekin fëmijën e tij i cili ka mbushur tetë muaj jetë.

“Tung, une jam Roi dhe kjo eshte fotografia ime e pare ne Instagramin tim😍

Me ndiqni per t’i pare aventurat e mia😋”, është përshkrimi i postimit të parë.

Llogaria menaxhohet nga Skerdi dhe bashkëshortja e tij Vesa./Prive.al

Artikuj të ngjashëm