Skenës po i rikthehet Dafina Rexhepi – këtë herë me surpriza!

By

Dafina Rexhepi po i rikthehet skenës muzikore!

Kësaj radhe, me sa duket këngëtarja e ka marrë seriozisht punën dhe po kthehet me shumë projekte.

Siç ka mësuar Prive, Dafina ka të përgatitura shumë këngë që do të lansohen gjatë muajve të ardhshëm, janë rreth gjashtë projekte të shoqëruara me videoklipe.

Sipas burimeve të Prive, artistja ka punuar me autorë të ndryshëm dhe do të sjellë këngë me ritme të gjalla dhe shumë verore./Prive.al

Artikuj të ngjashëm