Sëmurët këngëtari shqiptar – shtyhet edhe videoklipi (VIDEO)

By

Tash e disa kohë është përfolur videoklipit i këngëtarit i cili jeton jashtë trojeve shqiptare.

Gjon Karrica shkoi në Venedik të Italist për të xhiruar, dhe i gjithë projekti ishte planifikuar të publikohej të premten e kaluar, por gjithçka u shty për shkak të  problemeve shëndetësore me të cilat po përballet artisti kohëve të fundit.

Akoma nuk është caktuar data për lansimin e këngës, derisa Gjoni të përmirësojë gjendjen e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm