“S’ka dashni”: Yll Limani dhe Dani, publikojnë duetin (VIDEO)

By

Ka ditë që e paralajmëruan këngën e re dhe këtë të shtune, ata e kanë publikuar duetin e parë bashkë.

Dy zëra të bukur dhe ndër këngëtarët më të talentuar kosovarë, legjenda Ramadan Krasniqi dhe Yll Limani, kanë lansuar bashkëpunimin “S’ka dashni”.

Kjo është një baladë ritmike dashurie me ritme verore, ndërsa teksti që shpreh dhimbjen e humbjes së dashurisë, është shkruar nga këngëtari Yrkenc Hyka. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm