A i kanë dërguar kolegët foto erotike Donjeta Morinës? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, sonte iu është përgjigjur këngëtarja simpatike, Donjeta Morina.

Ajo tregoi shumë gjëra brenda 60 sekondave madje zbuloi se një projekt i ri po vjen së shpejti.

Por, me kë do të dëshironte të bashkëpunonte, a e sheh veten të lidhur me ndonjë artist, a i kanë dërguar kolegët foto erotike dhe të tjera, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm