Roza Lati na emocionoi me urimin për nënën e saj

By

Sot ka festë në shtëpinë e Roza Latit.

Nëna e saj, Rita feston ditëlindjen dhe s’kishte si të mungonte një urim unik nga moderatorja.

Ajo zgjodhi disa foto krah aktores së njohur (nënës së saj) dhe shkroi fjalët më unike.

Roza i uroi më të mirat por edhe na bëri të qeshim pak.

Lexojeni më poshtë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm