Sipas shenjës suaj të horoskopit kjo është lidhja e dashurisë që ëndërroni

By

Dashi

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni energjik, pasi çdo ditë është një aventurë e re, edhe kur jeni duke bërë diçka kaq të zakonshme sa të bëni pazare ushqimore.

Demi

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni sikur jeni në shtëpi, sikur të keni gjetur një vend ku mund të jeni qind për qind vetvetja dhe të mos ecni kurrë mbi lëvozhgat e vezëve.

Binjakët

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni me shpresë, sikur mund të arrini gjithçka me këtë person në krah, sepse ai është guri juaj, sistemi juaj mbështetës.

Gaforrja

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni të veçantë, sikur të jeni i vetmi person në dhomë, sikur të mos ketë asnjë konkurrencë, sepse ju jeni i vetmi që ata duan.

Luani

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni krenarë, sikur të keni arritur jackpot-in sepse nuk ka njeri në këtë tokë më të përshtatshëm për ju, për sa i përket personalitetit.

Virgjëresha

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni të vlerësuar, pasi e gjithë puna juaj e palodhur po pranohet dhe admirohet në vend që të anashkalohet si në të kaluarën.

Peshorja

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni të emocionuar për të nesërmen, sikur gjërat më të mira nuk kanë ardhur ende, sikur një milion aventura të vogla ju presin tani që e keni gjetur njëri-tjetrin.

Akrepi

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni të sigurt, sikur mund t’i tregoni njëri-tjetrit çdo gjë dhe nuk do të ishte problem sepse mund të kapërceni çdo pengesë që ju hidhet.

Shigjetari

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni optimistë, pasi gjithçka do të funksionojë në fund, sepse ju keni këtë person në ekipin tuaj për t’ju ndihmuar në të gjitha.

Bricjapi

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni të relaksuar, një marrëdhënie ku nuk duhet të luani shtirje për t’i bërë përshtypje ose për t’i argëtuar ata sepse ju duan pikërisht ashtu siç jeni.

Ujori

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni të llastuar, një marrëdhënie ku personi tjetër po bën po aq përpjekje sa ju keni bërë për të.

Peshqit

Ju dëshironi një marrëdhënie që ju bën të ndiheni të sigurt dhe të bukur, një marrëdhënie ku nuk ka asnjë dyshim në mendjen tuaj nëse ky person dëshiron të jetë me ju dhe vetëm ju. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm