Getinjo thotë se kjo banore do ta fitojë këtë edicion të Big Brother VIP Kosova

By

Reperi Getinjo, i cili ishte gjithashtu pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, ka bërë një parashikim se kush do ta fitojë këtë edicion të Big Brother.

Sipas Getinjos, Edona James do të jetë fituesja e këtij edicioni.

Ai ndau një postim në InstaStory dhe shkroi: “Edona James është fituese e këtij edicioni, mbane në mend”.

Kujtojmë që Edona dy herë është shpallur në mesin e të preferuarve të publikut.

Por, si mendoni ju në lidhje me këtë deklaratë të Getinjos? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm