Blero: Shën Valentini, një ditë irrituese

By

Nga shumë çifte, Shën Valentini pritet me entuziazëm pasiqë përbën një moment reflektimi që dëshmon dashurinë dhe lidhjen e fortë mes tyre.

Por e njejta nuk mund të thuhet për Bleron i cili këtë ditë e sheh si irrituese. Përmes një postimi në rrjete sociale, ai është shprehur se për të Shën Valentin ka çdo ditë me Afronën teksa nuk i vjen aspak keq që nuk ka rastisur të jetë bashkë me të në këtë ditë.

Ky është postimi i plotë i tij.

Screenshot_2016-02-14-09-06-16

Artikuj të ngjashëm