Capital T tregon pse zgjodhi Tiranën dhe jo Prishtinën për koncertin e ëndrrave (VIDEO)

By

Capital T ka rrëfyer shumë gjëra rreth karrierës dhe jetës së tij në një intervistë eksluzive dhënë në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Reperi shumë i pëlqyer shqiptar foli për projektet, koncertin madhështor të organizuar muaj më parë në Tiranë “Time Capsule” si dhe për pjesën personale të cilën e ka mbajtur për vete gjithmonë.

Por, a pse Capo zgjodhi pikërisht Tiranën për ta organizuar koncertin e ëndrrave të tij dhe jo Prishtinën?

Pse nuk po e shohim në intervista?

Këto dhe shumë gjëra të tjera rreth tij mund t’i kuptoni në intervistën e mëposhtme e cila do të vazhdojë nesër me të pathëna ndonjëherë si dhe zbulon titullin e albumit të tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm