Young Zerka poston fotografi nga Amerika: Bëhuni gati për projektet e reja

By

Para disa dite Young Zerka ka qëndruar në Amerikë së bashku me Ronela Hajatin dhe Alban Skenderaj, për shkak të turneut që kanë pasur atje.

Përpos punës, artistët ditën e kanë shfrytëzuar për të vizituar vendet e bukura përtej oqeanit.

Zerka edhe pse tashmë është kthyer në Shqipëri ka postuar një imazh të shkrepur në Amerikë, por lajmi qëndron tek përshkrimi që i është vënë.

Përmes saj, artisti ka paralajmëruar projektet e reja, të cilat janë realizuar në studion që ai menaxhohet, RedBox Entertainment./Prive.al

Artikuj të ngjashëm