Tayna u kthye në Kosovë dhe menaxheri i saj ka një paralajmërim

By

Tayna që para pak kohësh mbushi 2 vjet karrierë në industrinë e muzikës, kishte udhëtuar drejt Zvicrës.

Sipas informacioneve ajo kishte udhëtuar drejt këtij vendi për punë dhe jo për qejf (ndoshta dyjat), sepse po përgatit një videoklip.

Gjithsesi, ajo ka mbërritur në Kosovë dhe menaxheri i saj, Rinor Hykolli ka një paralajmërim për të gjithë që i takojnë kësaj industrie.

“Erdh Leo Messi në Kosovë, tash runu boll ju dha mundësi mos po fitoni,  5-6 muaj ska lujt hiç. Tash nja pesë copë në kajmak çdo ndeshje”, shkruan ai, teksa Taynas i referohet si Leo Messi. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm