Kaia po që na e ëmbëlsoi ditën, vajza e Teuta Krasniqit të shkrin zemrën në këtë video

By

Simpatike sa më s’bëhet, vogëlushja e aktores së njohur kosovare të shkrika zemrën në këtë video.

Krasniqi ka publikuar në Instagramin e saj një video në të cilën Kaia e sheh veten me disa filtera të Instastories që janë shumë simpatikë.

Vogëlushja po kënaqej në këtë video, derisa përsëriste me zë tërë kohën: “Kaia, sa bukur Kaia”, dhe kjo pa dyshim është gjëja më e ëmbël që do të shohim sot. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm